O mnie

 

Witaj!

Bardzo cieszę się, że trafiłaś droga Czytelniczko bądź Czytelniku, na mojego bloga. Nazywam się Ewa Stawecka i jestem założycielką marki Stawecka Design.

Strona Stawecka Design powstała z mojej miłości do aranżacji wnętrz i ogrodów, a także chęci kreatywnego spożytkowania wszystkich pomysłów, które pojawiają się w mojej głowie. Na blogu staram się pokazywać Czytelnikom jak w łatwy sposób mogą zmieniać swoje otoczenie, tak by było funkcjonalne i estetyczne. Staram się również wskazywać w jaki sposób tą przestrzeń funkcjonalnie zorganizować.  Z zawodu jestem prawnikiem, w związku z czym w zakresie objętym tematyką bloga, staram się dzielić moją wiedzą, by w sposób jasny i przystępny przybliżyć Czytelnikom meandry prawa budowlanego i prawa własności intelektualnej.

Jeśli interesują Cię prawnicze artykuły o szerszej tematyce niż na niniejszym blogu, zapraszam serdecznie do śledzenia blogów LexLog oraz FLCatwalk, na których mam przyjemność umieszczać moje artykuły, dotyczące między innymi prawa gospodarczego, prawa własności intelektualnej oraz prawa mody.

A tak bardziej prywatnie? Jestem żoną wspaniałego mężczyzny, który już od pierwszych dni działalności mojej strony, dzielnie wspiera mnie w tym przedsięwzięciu. Jestem zagorzałą fanką psów #teamdog, fantastyki i gier komputerowych. Każdy wolny weekend staram się spędzać w górach, które są dla mnie najlepszym miejscem do odpoczynku (pomimo tego, że za każdym razem jak tracę oddech wchodząc na górę, powtarzam sobie, że to na pewno ostatni raz! :))

Jeśli chcesz do mnie napisać, proszę zajrzyj do zakładki KONTAKT.